fake rolex forum second-hand industry is at the same time extremely popular during the world-wide sector.
targeted engine substances to make sure you subvert the larger makeup debt is considered the capabilities about www.upscalerolex.to rolex.

free shipping and returns on https://www.buywatches.is/ for women and men.

replica uhren are fine watches that are made out of only the best materials.
Uncategorized

Czym jest Permen?

Permen jest suplementem diety przeznaczonym dla mężczyzn, którzy odczuwają długo trwające zaburzenia erekcji. Jego skład oparty jest na kompozycji naturalnie występujących ziół, które działają wzmacniająco na potencję, usprawniają proces tworzenia plemników, zwiększają libido, jak i wspomagają funkcjonowanie męskiego układu moczowego. Warto dowiedzieć się, w jaki sposób działa Permen i jaką wykazuje skuteczność. 

Permen to jeden spośród wielu dostępnych na naszym rynku suplementów, które mają za zadanie poprawić seksualną sprawność. Dostępny jest w paru wersjach: podstawowej, ulepszonej (zawiera dwa razy większą ilość l-argininy), o szybszym działaniu, jak i w wersji, która poprawia też libido. Najważniejszy składnik każdego z wymienionych preparatów, stanowi ekstrakt z buzdyganka naziemnego, który uważany jest za afrodyzjak naturalny. Tabletki, z uwagi na typ, mogą także zawierać w składzie żeń-szeń, witaminy, l-argininę, a ponadto roślinne ekstrakty w różnych proporcjach. Czy zupełnie naturalny skład Permenu stanowi gwarancję jego skuteczności? Jakiego rodzaju opinie w tym temacie, mają specjaliści, kiedy powinno się zachowywać ostrożność w czasie używania wymienionego środka?

Skład i działanie Permenu

Działanie Permenu opiera się przede wszystkim na właściwościach naturalnych roślinnych ekstraktów. Niektóre spośród nich, jak chociażby korzeń z żeń-szenia, mają naukowo udowodniony wpływ na męską potencję, niemniej jednak skuteczność innych nie była nigdy w sposób oficjalny potwierdzona. W składzie wersji podstawowej Permenu, znaleźć można:

  • ekstrakt z naziemnego buzdyganka – zioło stosowane w medycynie indyjskiej i chińskiej, mający właściwości pobudzające, tonizujące i wzmacniające. Potrafi zlikwidować stany zapalne w okolicy krokowego gruczołu, zwiększa ilość testosteronu, jak i potrafi usprawniać krążenie krwi. Zawiera substancję, która nazywana jest protodioscyną mającą wspomagać osiąganie erekcji i wzmacnianie doznań seksualnych. Naziemny buzdyganek, jest także bogaty w saponiny, które wspomagają procesy tworzenia plemników (spermatogenezy). Z uwagi na pozytywny wpływ, który roślina ta wykazuje na ludzki układ krążenia, jak i stężenie testosteronu, nierzadko możemy ją znaleźć w składzie suplementów przeznaczonych dla sportowców.

  • ekstrakt z żeń-szenia – korzeń wymienionej rośliny jest popularnym składnikiem wywodzącym się ze wschodniej medycyny. Jego pozytywne oddziaływanie na seksualną sprawność zostało udowodnione naukowo. W badaniach między innymi wykazano, iż mężczyźni używający żeń-szenia mogli utrzymać znacznie dłużej erekcję, czyli także znacznie większą satysfakcję ze zbliżeń, jak również zwiększyło się ich libido.

  • l-argininę – to białko wchodzące skład wielu aminokwasów, które odpowiedzialne są za budowanie organizmu ludzkiego. Jego najważniejsze źródło stanowi pokarm – l-arginina znajduje się między innymi w płatkach owsianych, zbożach, nabiale i w mięsie. Substancja ta bierze czynny udział w tworzeniu tlenku azotu, który wpływa na usprawnienie przepływu krwi w żyłach, prowadząc do ich rozszerzenia. Dzięki temu l-arginina znacząco ułatwia odpływanie krwi do prącia, a zatem wzmacnia erekcję.

 

W składzie Permen Go do spożycia ja godzinę przed stosunkiem seksualnym, zamiast naziemnego buzdyganka znajdziemy ekstrakt z nadmorskiej sosny – pycnogenol. Stanowi on jeden z najmocniejszych przeciwutleniaczy, które chronią nasz organizm przed oddziaływaniem wolnych rodników. Udowodniono, iż o prawie 20 procent może zwiększać wysiłkowe możliwości, poprawia kondycję skóry pacjenta i obniża ciśnienie tętnicze krwi.

Z kolei zaś wersja Permenu, która zwiększa libido, zawiera w składzie także składniki typu witamina B6, działająca korzystnie na układ krążenia i układ nerwowy, ale też koenzym Q10 mający działanie antyoksydacyjne. Zawiera też ekstrakt z japońskiego miłorzębu (ma wpływ na syntetyzowanie tlenku azotu, dzięki czemu poprawia krążenie i zwiększa ilość krwi dopływającej do prącia), jak i ekstrakt z korzenia rozpierzchłej turnery (przeciwdziała bakteryjnym zakażeniom pęcherza, ma właściwości moczopędne oraz pobudzające).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *